Elektroinštalácie, rekonštrukcia, parkety, podlahy, sadrokartón, maľovanie. Realitná činnosť.

Montáž sadrokartónu v praxi

Montáž sadrokartónu nie je v podstate žiadna komplikovaná veda, pričom je potrebné správne realizovať technologické postupy pre montáž sadrokartónu.

Samozrejme na prácu so sadrokartónom by sme sa mali pripraviť ako teoreticky, tak prakticky. Je nutné si tiež uvedomiť, že pre montáž sadrokartónu je potrebné vybavenie, pomocou ktorého budete sadrokartón upravovať do finálnej podoby. Treba si všetko veľmi starostlivo premerať, pretože ak vyrežete zo sadrokartónových dosiek zlé rozmery, nebude možné správne osadenie dosky. Podľa nameraných hodnôt budete následne pokračovať v rezaní presných dielcov sadrokartónu.

Samozrejme vám nemôžu pri práci chýbať profily, pomocou ktorých vytvoríte konštrukciu a následne budete jednotlivé dielce sadrokartónu spájať. Je veľmi dôležité sa presvedčiť, že všetky diely spolu budú dokonale zarovnané a spoje správne zarezané. Následne je potrebné použiť špeciálne izolačné pásky a tmely, na vyplnenie spojov dosiek. Ak pri tmelení spojov nepoužijete pásku je viac ako pravdepodobné, že časom popraská štruktúra spoja. Tmelenie spojov dosiek sa robí dva krát s následným prebrúsením po zaschnutí tmelu. Spoje medzi sadrokartónom a stenou sa vypĺňajú akrylovým tmelom, tiež je vhodné tmeliť dva krát.

Sadrokartón je možné maľovať štandardnou maliarskou farbou, pričom nie je na škodu použiť penetračný náter.

Ak máte pocit, že by ste prenechali montáž sadrokartónu radšej na skúsenú firmu kontaktujte nás.

Realizujeme profesionálnu montáž sadrokartónu od 10 EUR/m2.

Montáž sadrokartónu, príklady prác

/album/montaz-sadrokartonu/a001-jpg/
/album/montaz-sadrokartonu/a003-jpg/
/album/montaz-sadrokartonu/a004-jpg/
/album/montaz-sadrokartonu/a005-jpg/
/album/montaz-sadrokartonu/a006-jpg/
/album/montaz-sadrokartonu/a007-jpg/
/album/montaz-sadrokartonu/a008-jpg/
/album/montaz-sadrokartonu/a009-jpg/