Elektroinštalácie, rekonštrukcia, parkety, podlahy, sadrokartón, maľovanie. Realitná činnosť.

Elektroinštalácie Bratislava

Realizujeme komplexné elektroinštalácie bytov, domov a objektov vrátane revíznej správy ku každej elektroinštalácii.
Obhliadka a cenová ponuka je nezáväzná a zdarma, navrhneme optimálne riešenie elektroinštalácie s možnosťou kompletnej dodavky elektroinštalačného materiálu ako aj vypínačov, zásuviek, internetového pripojenia, svietidiel, LED osvetlenia a iných elektroinštalačných prvkov podľa želania zákazníka.
Zabezpečíme projektanta elektroinštalácie, ako aj výrobu a montáž certifikovaných elektro rozvádzačov.
Našim zákazníkom ako jedna z mála firiem realizujúcim elektroinštalácie, ponúkame možnosť kompletného vyspravenia stien, podláh a stropov vrátane stierkovania a maliarskych prác po realizácii elektroinštalácie, čo naši zákazníci veľmi radi využívajú, keď že nemusia po elektroinštalácii hľadať maliarske firmy a čakať na ich nie vždy skoré termíny.
V prípade potreby zabezpečíme kompletnú realizáciu EPS (elektronický požiarny systém) a PER (požiarny evakuačný rozhlas) vrátane projektov a potrebných revíznych správ.
Realizujeme prevažne elektroinštalácie Bratislava a okolie, pričom obhliadka a cenova ponuka pre elektroinštalácie Bratislava a okolie je bezplatná.
Navrhneme pre vas optimálne a cenovo dostupné riešenie elektroinšalácii individulálne, presne podľa vašich požiadaviek a potrieb.

Vyhľadávanie

Kontakt

Rekonreal s.r.o. Hany Meličkovej 15
Bratislava
841 05
0904 898 393